Marvel Spider-Man Web Bolt Blaster

34.99

SKU: 555388 Kategori: , , , ,

Luftoni të këqinjët me Spider-Man’s Web Bolt Blaster dhe plumbat Nerf. Adhuruesit e filmit Spider-Man dhe NERF mund t’i shijojnë të dyja në të njëjtën kohë me Spider-Man Web Bolt Blaster. Ky blaster i montuar në dore është i përsosur për lojë me argëtim të lartë.

Kaloni në emocione me figura të tjera Spider-Man, artikuj me role dhe aksesorë. Me këtë linjë lodrash të frymëzuar nga filmi Spider-Man, fëmijët mund të imagjinojnë veprimin e rrjetës dhe zvarritjes së murit ndërsa Spider-Man përballet me sfida të reja dhe armiq të rinj.

Karakteristikat e produktit:

  • Kombinoje me Spider-Man Stretch shot blaster dhe Thwip shot blaster krijoni lodrën përfundimtare të lojës së roleve në internet blaster Spider-Man. (Produkte shtesë shiten veçmas. Në varësi të disponueshmërisë.)
  • Përfshin: blaster dhe 3 plumba Nerf (syzet NUK përfshihen.)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F0237

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.