Marvel Spidey and His Amazing Friends Black Panther Figure

19.99

S’ka stok

SKU: 562167 Kategori: , , ,

Bëhuni gati të dilni në ueb dhe të shpëtoni ditën me këtë Figurë Spidey dhe Miqtë e tij Amazing Friends Supersized Black Panther.

Këto figura aksioni Superhero janë të mëdha, miqësore dhe gati për të luajtur! Lidhni aksesorin e përfshirë me grep në kyçin e dorës së figurës dhe lëvizni kokën dhe krahët e figurës së Panterës së Zezë në poza aksioni argëtuese. Kujdesuni për Supersized Spidey dhe Supersized Miles Morales: Figurat e Spider-Man për më shumë argëtim Spidey (shitet veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figurë të panterës së zezë dhe aksesor me grep
  • Përmban koka dhe krahë të mundshëm për të rikrijuar poza emocionuese dhe dinamike nga programi televiziv
  • Figura është afërsisht 23 cm e gjatë
  • Shikoni edhe Supersized Spidey dhe Supersized Miles Morales (shiten veçmas) për akoma më shumë argëtim Spidey
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F7260

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.