Marvel Spidey and His Amazing Friends – Ghost-Spider with Motorcycle Set

19.99

SKU: 562165 Kategori: , , , ,

Është gjithmonë koha e Spidey me This Marvel Spidey and His Amazing Friends, Ghost Spider with Motorcycle Figure.

Duke shfaqur Ghost Spider dhe një motoçikletë për lojëra të mbushura me aksion, kjo figurë 4 inç mund të ngasë vërtet biçikletën, kështu që i vogli juaj mund të imagjinojë aventura superhero me Ghost Spider. Aventura është vetëm një udhëtim larg me Spidey, Miles Morales: Spider-Man, Ghost-Spider dhe të gjithë miqtë dhe armiqtë e tyre! (shiten veçmas)

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Marvel Spidey dhe miqtë e tij të mrekullueshëm Ghost Spider me figurë motori
  • Shikoni ndërsa i vogli juaj luan lojën e mbushur me aksion me Spidey dhe miqtë e tij të mrekullueshëm
  • Mos harroni të shikoni për Spidey, Miles Morales: Spider-Man dhe të gjithë miqtë dhe armiqtë e tjerë të tyre (shiten veçmas)
  • Figura qëndron afërsisht 4 inç e lartë
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Our Product Number

550152

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.