Marvel Spidey and His Amazing Friends Hulk Figure

29.99

SKU: 562166 Kategori: , , , ,

Bëhuni gati të luani me këtë figurë aksioni “Spidey” dhe “Miqtë e tij të mrekullueshëm” Hulk.

Kjo figurë aksioni superhero në shkallë të gjerë dhe e përshtatshme është e madhe dhe miqësore. Lëvizni kokën dhe krahët e figurës në poza argëtuese aksioni për të rikrijuar skenat e preferuara nga programi i animuar i Marvel parashkollor në Disney Junior. Mos harroni të shikoni për figurat Supersized Spidey, Supersized Ghost-Spider dhe Supersized Miles Morales: Spider-Man për të kompletuar koleksionin tuaj (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figurë aksioni Hulk
  • Paraqet kokë dhe krahë të lëvizshëm për të krijuar poza argëtuese dhe dinamike nga shfaqja televizive
  • Figura është afërsisht 23 cm e gjatë
  • Shikoni për Supersized Spidey, Supersized Ghost-Spider dhe Supersized Miles Morales (shiten veçmas) për akoma më shumë argëtim Spidey
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F7572

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.