Marvel Spidey and his Amazing Friends – Webs Up Minis Figure (Styles Vary)

8.00

Është koha e Spidey dhe fëmijëve do t’ju pëlqejë të zbulojnë se kush është brenda në rrjetë të këtyre Web Up Mini!

Çdo lodër surprizë është afërsisht 6 cm e gjatë dhe ka 9 karaktere për të mbledhur – nga Spider-Man dhe Ghost-Spider deri te disa miq të dobishëm si Hulk dhe Black Panther.

Karakteristikat e produktit

  • Fëmijët do të argëtohen duke hapur kutinë dhe të kuptojnë se kush është brenda: Ghost-Spider, Miles Morales, Black Panther, Ms. Marvel, Hulk, Trace-E, Green Goblin ose një nga dy versionet e Spidey.
  • Përfshin figurën dhe kutinë në formë rrjete
  • Çdo figurë është afërsisht 6 cm e gjatë
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F1491

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.