Marvel Titan Hero Series – Guardians of the Galaxy Vol. 3 Star-Lord 30cm Figure

29.99

SKU: 562141 Kategori: , , ,

Nisuni në një aventurë galaktike me Serinë Marvel Titan Hero – Guardians of the Galaxy Vol. 3 Star Lord 30cm.

Peter Quill, i njohur më mirë me pseudonimin e tij Star-Lord, është udhëheqësi i Guardians of the Galaxy. Dikur një i jashtëligjshëm, Star-Lord tani është kthyer në anën e mirë dhe lufton së bashku me ekuipazhin e tij dhe Avengers për të mposhtur keqbërësit si Thanos.

Kjo figurë 30 cm përshkruan Star-Lord siç shihet në Guardians of the Galaxy Vol. 3. Figura është shumë e detajuar dhe përmban gjymtyrë të lëvizshme. Ai është përshkruar i veshur me kostumin e tij të kompletuar me forca të blinduara, doreza dhe rrip shërbimi siç shihet në film.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Guardians of the Galaxy Vol. 3 Star Lord 30cm
  • Frymëzuar nga filmi Marvel Guardians of the Galaxy Vol. 3
  • Përmban pika të shumta artikulimi
  • Mblidhni të gjitha figurat e Serisë Marvel Titan Hero dhe krijoni ekipin përfundimtar të Superheroit! (shiten veçmas)
  • Dimensionet e përafërta: Figura është e gjatë 30 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F6660

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.