Marvel Ultimate Spider-Man Web Warriors – Spider-Man 30cm Electronic Figure

29.99

SKU: 562898 Kategori: , , , ,

Përgatituni për aksion me Marvel Ultimate Spider-Man Web Warriors – Figura elektronike 30 cm Spider-Man.

Spider-Man ka diçka për të thënë, dhe të këqijtë do të hapin veshët. Titan Hero Tech Spider-Man përfshin 20 fraza dhe efekte zanore. Thjesht shtypni butonin në gjoksin e tij dhe dëgjoni zgjuarsinë e shpejtë dhe tingujt e rrjetës së Spidey-t ndërsa përballeni me armiqtë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshinë: Marvel Ultimate Spider-Man Web Warriors – Figura elektronike Spider-Man 30 cm
  • Figura është e gjatë 12 inç
  • 20 fraza dhe efekte zanore
  • Mblidhni të gjitha figurat Titan Hero Tech për betejat epike (shiten veçmas)
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Our Product Number

554216

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.