Masters of the Universe Animated He-Man Action Figure

16.00

SKU: 556654 Kategori:

Frymëzuar nga seritë e animuara, He-Man dhe The Masters of the Universe, ky luftëtar He-man është gati për betejë!

Kjo figurë He-Man është gati për aksion lufte dhe argëtim, kjo figurë artikuluese vjen me një veçori sulmi që fansat mund ta fuqizojnë vetë! Nga Fuqia e Grayskull!

Karakteristikat e produktit

  • Dizajni i këtyre figurave 5,5 inç është frymëzuar nga seritë e animuara He-Man dhe The Masters of the Universe.
  • Figurë aksioni me pozicion të lartë, të artikuluar
  • Figura vjen me një tipar sulmi me susta të frymëzuar nga aksioni emocionues nga seritë e animuara.
  • Përfshin 1 figurë veprimi He-Man dhe The Masters of the Universe me aksesor sulmi.
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HBL66

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.