Maxi Cosi Leona Essential Stroller Graphite

399.00 499.00

SKU: 695159 Kategori: Etiketë:

Karroca Leona nga Maxi-Cosi është karroca e parë që kombinon lehtësinë dhe komoditetin përfundimtar! Ka përmasat ideale për të ecur përreth, për t’u ruajtur kudo dhe për ta mbajtur kudo që të shkoni.

Specifications

Manufacturer

MAXI-COSI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8712930171591

Our Product Number

695159

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.