McFarlane DC Multiverse Superman Figure

29.99

Ka stok

SKU: 557804 Kategori: , ,

Bëhuni gati për të fluturuar lart dhe larg në kohën më të mirë të lojës ndonjëherë – a do ta shpëtojë Superman ditën në lojën tuaj imagjinative? Ky Superman 7 inç bazohet në pamjen e tij nga varianti i tij në multiverse Justice Lord nga Superman: Seria e Animuar.

Shikoni personazhet e tjerë të librit komik DC në koleksionin në The Entertainer

Karakteristikat e produktit:

Superman përfshin një aksesor, duar alternative dhe një bazë.

Figura e variantit përafërsisht 7 inç multiverse

E përkryer për lojë dhe shfaqje

E përshtatshme për moshat 12+ vjeç

Specifications

Manufacturer

BANDAI (UK) LTD

Manufacturer Number

TM15191

Our Product Number

557804

Safety Information

Not suitable for children under 36 months