Meccano Programmable Robot Building Kit – Ace

19.99 39.99

Ka stok

SKU: 548482 Kategori:

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Our Product Number

548482

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.