Mega Bloks First Builders Big Building Bag – 60 Pieces

19.99

Vetëm 1 stok

SKU: 539767 Kategori:

Mega Bloks janë lodra më e mahnitshme për ndërtimin e blloqeve për fillestarët.

Këto blloqe të ndritshme, shumëngjyrëshe, janë super të lehta për t’u kapur dhe të lehta për t’u bashkuar.

Kjo çante e madhe ndërtimi Mega Bloks First Builders përfshin 60 copa në forma dhe madhësi të ndryshme – mundësitë janë të pafundme!

Kur ndërtimi të ketë mbaruar, thjesht vendosni blloqet përsëri në çantë dhe ruajini mirë ose merrni me vete kudo që të shkoni.

I përshtatshëm për 12+ muaj.

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

DCH55

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.