Mega Bloks Paw Patrol: The Movie – Liberty’s City Scooter Set

15.00

S’ka stok

Sillni në shtëpi shumë argëtim me këtë set të Liberty City Scooter nga Mega Bloks PAW Patrol: The Movie.

Le të ndërtojmë një aventurë! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të ndërtojnë skuterin super të lezetshëm të qytetit. Më pas, kur të jenë gati, fëmijët mund ta vendosin figurën e Liberty në ulësen e makinës dhe të imagjinojnë aventura emocionuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Kompleti përfshin 1x figurë Liberty të përshtatshme dhe 10x mini blloqe ndërtimi
  • Përfshin pjesë të veçanta
  • E përkryer për ndërtimin e argëtimit
  • Frymëzuar nga Paw Patrol: The Movie
  • Dhuratë ideale për fansat e vegjël të Paw Patrol
  • Gati për më shumë aksion në qytetin e aventurës? Shikoni gamën tonë të veçantë të kompleteve Paw Patrol në gamën tonë të Mega Bloks këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

GYH94

Our Product Number

554032

Age

3 – 5, 5 – 8