Mega Bloks Pink First Builders Big Building Bag – 60 Pieces

19.99

S’ka stok

Kjo çanta e madhe me blloqe ndërtimi të Mega Bloks është vendi i përsosur për të filluar ndërtuesit e vegjël.

Këto blloqe shumëngjyrëshe janë shumë të trashë, kështu që janë të lehta për t’i kapur duart e vogla.

Ka 60 copë të përfshira në këtë çantë të madhe të dorës – mundësitë e imagjinatës janë të pafundme!

Çanta Mega Bloks në të cilën vijnë këto pjesë është e mrekullueshme për të mbajtur blloqet përreth dhe do të thotë se argëtimi në lëvizje është më i lehtë se kurrë.

E përshtatshme për moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

DCH54

Our Product Number

539768

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.