Micro Purse Pets – Mini Penguin

12.00

Ka stok

SKU: 556000 Kategori:

Prezantimi i kafshëve shtëpiake me çantë mikro: mini kuleta me përmasa të vogla dhe me stil. Këto çanta të vogla secila kanë pamjen e tyre unike dhe shfaqin sy të frymëzuar nga arti pop që rrotullohen kur hapni dhe mbyllni zinxhirin.

Ekziston edhe një shans që mund të gjeni një skrunchie të rrallë brenda çantës tuaj. Tërhiqni simbolet metalike të Purse Pets për të hapur çantën tuaj super të lezetshme dhe shikoni për atë rrotullim të syve të gjallë dhe të guximshëm. Mbyllni me zinxhir dhe ajo do të rrotullojë përsëri sytë, duke parë stilin tuaj përrallor. Me detajet e tyre të modës, ka kaq shumë mënyra për të tronditur kafshën tuaj Micro Purse. Kapeni atë në një nga kafshët shtëpiake të mëdha me çantë nga koleksioni juaj (shitet veçmas) ose në çantën tuaj të shpinës, mbajeni çantën nga doreza ose vendoseni në kyçin e dorës.

Shikoni pjesën tjetër të koleksionit në The Entertainer!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 çantë mikro çantë për kafshë shtëpiake, 1 fletë kolektori

Përmasat e përafërta: 7 x 8 x 5 cm

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Manufacturer Number

6064530

Our Product Number

556000

Safety Information

Not suitable for children under 36 months