Mighty Express Mechanic Milo Track Pack Playset

19.99

Zgjeroni botën tuaj të Mighty Express me setin e lojës të Mighty Express Mechanic Milo Track Pack.

Me 32 pjesë trase dhe një tren ekskluziv me shtytje të Mechanic Milo, ju mund të bëni shina dhe të shkoni drejt e në argëtim menjëherë nga kutia. Lidhni me lehtësi pjesët e trasesë së bashku dhe përdorni imagjinatën tuaj për të ndërtuar planet tuaja hekurudhore të bëra me porosi.

Shtyni Mechanic Milo dhe luani Mega Misionet tuaja. Lëvizni krahun e veglës së Milo-s dhe mbajini gjurmët në formë lart, më pas drejtohuni nëpër pistë për në aventurën tjetër. Shkëputeni hekurudhën tuaj dhe ndërtoni një plan urbanistik të ri vazhdimisht. Duke ndërtuar pistën tuaj, duke shtyrë Mechanic Milo dhe duke lëvizur mjetin e punës, ky set treni është mënyra e përsosur për të zhvilluar aftësitë motorike dhe për t’u përfshirë në lojëra shtirëse. Për më shumë mënyra për të luajtur, shtojini këngët tuaja me cilindo nga setet e këngëve të Mighty Express dhe mblidhni të gjitha Trenat Push and Go dhe Trenat e Motorizuar (shiten veçmas) për të gjallëruar botën e Mighty Express.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x tren, 32 x copa (18 x pjesë binar, 4 x rampa, 6 x ngritje, 4 x shina mbrojtëse)
  • Tren ekskluziv i lodrave mekanike milo
  • Vendosni shinat si të doni – ka kaq shumë mënyra për të ndërtuar botën tuaj Mighty Express
  • Eksploroni krijimtarinë tuaj dhe zhvilloni aftësitë motorike ndërsa jepni në jetë skemat tuaja të personalizuara të trenit
  • Përmasat e përafërta: 30,8 x 9,21 x 25,72 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060209

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.