Minecraft Creator Series Bunny Slippers and Striped Tie Figure

23.00

SKU: 562949 Kategori: , ,

Jepni përvojën e lojës me pantoflat e lepurit të serisë krijuese të Minecraft dhe Figurën me kravatë me vija.

Të gjithë janë të mirëpritur të shprehin veten e tyre të vërtetë me Serinë Minecraft Creator dhe të shohin personazhe të rinj të vijnë në jetë. Adhuruesit e Minecraft mund të krijojnë personazhet e tyre. Çdo figurë 3,25 inç përfshin aksesorë të mjaftueshëm për t’u kombinuar dhe përputhur për pamje të shumta. Ndërroni pjesë për të personalizuar, krijuar dhe festuar krijimtarinë e lojtarëve të Minecraft. Lojtarët do të duan të mbledhin të gjitha figurat (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x figurë aksioni Minecraft dhe 8 aksesorë
  • Krijoni dhe personalizoni figurat e karaktereve të Minecraft me setet e zgjerimit të Minecraft Creator Series Action Figure
  • Çdo set përfshin një figurë 3,25 inç dhe aksesorë të mjaftueshëm për të krijuar pamje të shumëfishta
  • Aksesorët përshtaten me çdo figurë Minecraft 3,25 inç
  • Figura ka nyje të lëvizshme. Detajet e dizajnit dhe personalitetit i qëndrojnë besnike botës së pikseluar të Minecraft me opsione autentike dhe unike për personalizim
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HJG81

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.