Mini Brands Series 4 Capsule by ZURU (Styles Vary)

10.00

SKU: 563536 Kategori: , ,

Ju prezantojmë me kapsulën e re 5 Surprise Mini Brands Seria 4 nga ZURU.

Mini Brands janë markat e vërteta që përshtaten në dorën tuaj! Ka mbi 90 miniatura të markave tuaja të preferuara për të mbledhur, duke përfshirë ato ultra të rralla dhe të tjera të reja. Gjeni mini misterioze brenda kutive Fedex dhe UPS për surprizën më të madhe!

Zbuloni markat ikonike duke përfshirë Campbell’s, Tabasco, Post-It dhe shumë të tjera. Mblidhni të gjitha për të krijuar botën tuaj të vogël të blerjeve!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kapsulë 5 Surprise Mini Brands Seria 4
  • Ka mbi 90 miniatura të markave tuaja të preferuara për të koleksionuar
  • Koleksiononi të gjitha dhe kontrolloni markat në miniaturë që gjeni në listën e blerjeve të guidave të koleksionistëve
  • Gjeni Mini misterioze brenda kutive Fedex dhe UPS
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

77432GQ2

Our Product Number

554388

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.