Minions Operation Game – The Rise of Gru Edition Board Game

34.99

Ka stok

SKU: 555389 Kategori: , , ,

Fëmijët do të argëtohen shumë me këtë personazh të Minions në lojën klasike Operation.

Kjo lojë Operation Minions: The Rise of Gru paraqet Otton i cili është kthyer nga një arratisje emocionuese me shokët e tij Minions, por ai nuk mund të gjejë suveniret e lezetshme dhe të lezetshme që mblodhi. Lojtarët vrapojnë për të shpëtuar, por ata duhet të kenë kujdes nga sinjalizuesi, përdorin piskatore për t’u përpjekur të heqin shumicën e pjesëve nga Otto pa zhurmë, duke bërë që njësia e lojës të ndizet.

Karakteristikat e produktit:

  • Tema, vepra artistike dhe elementet e lojës së kësaj Operation janë frymëzuar nga filmi Minions: The Rise of Gru
  • Përfshin tavolinën e lojës dhe piskatore, 11 suvenire plastike, tabaka magazinimi dhe udhëzime
  • Lojtarët përdorin piskatore për të mbledhur suveniret e Otto-s, duke përfshirë një furçë, një patinë dhe madje edhe gurin e mahnitshëm të zodiakut.
  • Kërkesat e baterisë 2 x AA (shiten veçmas)
  • E përshtatshme për moshat 6+ vjeç

Specifications

Battery Requried

2 x AA (not included)

Manufacturer

Hasbro Europe Trading BV

Manufacturer Number

E9388

Our Product Number

555389

Age

5 – 8, 8 – 11