Miniverse Make It Mini Food Diner Collection (Styles Vary)

15.00

SKU: 562603 Kategori: ,

Çfarë bëni kur kombinoni mjeshtërinë me koleksionin? Njihuni me Miniverse Make It Mini Food Diner Collection – i vetmi koleksion ushqimor mini që mund të bëni dhe ekspozoni.

Çdo paketë vjen me përbërës surprizë dhe aksesorë kuzhine për ta bërë mini-ushqimin tuaj të koleksionueshëm. Çdo paketë është një mister, kështu që ju nuk do të dini se cilën mini keni marrë derisa ta hapni atë!

Krahasoni përmbajtjen e paketës tuaj me udhëzuesin e koleksionistëve që vjen me të, për të parë se cilin mini keni. Ndiqni kartën e recetës në anën e pasme për të bërë mini-në tuaj. Pasi të keni përfunduar krijimin e mini-it tuaj, vendoseni pjatën tuaj të përfunduar në çdo dritë UV (p.sh. dielli ose elektrik dore UV) derisa rrëshira të jetë ngurtësuar. Pasi të jetë vendosur, ju keni koleksionin tuaj të përfunduar.

Jo vetëm që do të dëshironi të grumbulloni dhe shfaqni mini-krijimin tuaj të përfunduar, përbërësit dhe paketimi i vogël janë po aq të lezetshëm dhe të koleksionueshëm. Nga mini kashtët e punës, te mini kutitë e donutëve me mini donutët aktualë, te një mini kuti qumështi me lëng aktual, ka mbi 100+ përbërës unikë të Make It Mini, pako dhe aksesorë kuzhine për të mbledhur dhe krijuar mini koleksionet tuaja ushqimore.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x top misterioz të koleksionit Miniverse Make It Mini Food Diner
  • Çdo kapsulë është një mister, kështu që ju nuk do të dini se çfarë mini do të merrni derisa ta hapni atë!
  • Çdo top vjen me mini përbërës realistë, receta dhe aksesorë kuzhine për të bërë mini-kopjet tuaja të ushqimeve dhe ëmbëlsirave tuaja të preferuara
  • Vendosni koleksionin tuaj Miniverse në kapsulën tuaj që funksionon si një ekran
  • Janë mbi 50+ përbërës unikë të Make It Mini Cafe për të mbledhur, paketa dhe aksesorë kuzhine
  • Mblidhni të gjitha koleksionet e vogla nga Seria 1 Make It Mini Food Diner Mini
  • Përmasat e përafërta: 9 x 9 x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

589938

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.