Misfittens Collectable Soft Toy (Styles Vary)

19.99

SKU: 559016 Kategori: , , ,

Misfittens është një grup komik i maceve prej pelushi me pasion për…tu ulur! Asnjë hapësirë nuk është shumë e vogël për këto mace qesharake – ose kështu mendojnë ato. Por tani që këto Mis-fits kurioze janë shtrydhur dhe shtrënguar në pika të vogla si meme, ato kanë nevojë për ndihmën tuaj për t’i bërë ato të dalin jashtë!

Të frymëzuar nga meme-ja #ifitsisits, Misfittens Macet po kërkojnë miq të rinj si JU për t’u bashkuar në aventurat e tyre Mis-Fitting. Dhe kur në mënyrë të pashmangshme ngecin, bëhu shok dhe ndihmoji ata të dalin jashtë! Macet Misfittens janë pelushe të dashura të bëra me material të butë —perfekt për t’u strukur (ose për t’u futur në hapësira të vogla)!

Karakteristikat e produktit:

  • Të frymëzuar nga meme-ja #ifitsisits, këto Mace Misfittens po kërkojnë mënyra për t’u përshtatur në hapësirat më të vogla të mundshme!
  • Misfittens Cats janë pelushe të dashura të bëra me material të butë. Shpëtoni Mis-Fits tuaj sot nga kontejnerët e tyre të papërshtatshëm dhe shikojini ata të kthehen përsëri në të paktën DYFISH NË PËRMASË!
  • Janë 12 Misfittens për të mbledhur.
  • Çdo pelush Misfittens Cat vjen në 1 nga 8 kontejnerët argëtues dhe përfshin një udhëzues koleksionisti. Disa Mis-Fit janë SUPER TË RALLA
  • E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Manufacturer

BASIC FUN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

3936

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.