Monopoly Cheaters Edition Game

30.00

SKU: 534642 Kategori: , ,

Respektoni, ndryshoni ose thyeni rregullat për të fituar Edicionin Cheaters të lojës së tavolinës Monopoly – Mashtrimi është pjesë e lojës.

Mos u kapni duke mashtruar! Bëjeni lojën Monopoly Cheaters një lojë të preferuar për natën e lojërave dhe takime të tjera argëtuese.

Falsifikoni një rrotull, vidhni disa fatura nga banka dhe madje mos paguani qiranë. Përfundoni një mashtrim për të marrë një shpërblim, por dështoni një mashtrim dhe duhet të paguani pasojat! Nuk ka shtëpi në këtë edicion – vetëm hotele. Njësia e prangave pretenduese që mund t’i lërë lojtarët ‘të lidhur’ me zinxhirë në tabelë është një shtesë argëtuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 lojë Monopoly Cheaters Edition
  • Përmban 15 letra mashtruese, njësi prangash plastike, 6 tokenë, 16 karta të pronësive, 16 karta shansi, 16 karta në arkës, 16 hotele, 2 zare, paketë parash, tabaka bankare dhe udhëzues loje
  • Për 2-6 lojtarë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E1871

Our Product Number

481515

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.