Monopoly Junior Game: Peppa Pig Edition

29.99

Ka stok

SKU: 550902 Kategori: , ,

Prezantoni fëmijët me lojën popullore Monopoly Junior version Peppa Pig.

Loja e fatit dhe strategjisë e ka lënë Londrën për në botën e Peppës.

Tifozët e Peppa Pig do të njohin vendndodhjet e përfshira në lojë si shtëpia e Peppa-s, Playgroup dhe Potato City.

Zgjidhni të luani si Peppa, George, Mammy ose Daddy në vend të figurave klasike.

Fëmijët mund të praktikojnë numërimin me paratë rozë në Peppa Pig Monopoly.

Peppa Pig Monopoly vjen me:

  • 1x dërrasë
  • 4 x figura
  • 4x lloje të letrave të lojës
  • 1x paketë parash Monopoly
  • 1x zare
  • 1x udhëzime
  • Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550902

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.