Monopoly Knockout Family Party Board Game

49.99

SKU: 567262 Kategori:

Filloni festën me lojën e Bordit të Partisë Familjare Monopoly Knockout.

Është loja e festave familjare e rrëshqitjes së argumenteve dhe argëtimit për marrjen e parave! Në këtë version aktiv të lojës Monopoly, konkurroni kundër kundërshtarëve në një përballje simbolike. Lojtarët luajnë në raunde, duke rrëshqitur me radhë tokenat e tyre në tabelën e gjatë të lojës (mbi 3 këmbë) dhe duke u përpjekur t’i zbarkojnë në prona. Në fund të çdo raundi, ata do të mbledhin – ose do të paguajnë – para në dorë bazuar në vendin ku përfunduan argumentet e tyre.

Kështu që synoni dhe rrëshqitni me kujdes, duke vendosur argumentet në pronat më të mira dhe duke rrëzuar argumentet e lojtarëve të tjerë në burg ose plotësisht jashtë tabelës. Lojtari me më shumë para në fund të lojës fiton.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x 3 ft tabelë lojërash, 16 x xhetona rrëshqitëse plastike (4 të kuqe, 4 të verdha, 4 jeshile, 4 blu), 1 x kartë burgu, 1 x kartë referimi, 4 x shënues kthese (1 të kuqe, 1 të verdhë, 1 jeshile, 1 blu), Paketa e Parave dhe Udhëzuesi i Lojërave
Lojtarët rrëshqasin argumentet e tyre rrëshqitëse poshtë tabelës së gjatë të lojës që përmban pronat e preferuara të Monopolit dhe hapësirat e njohura, si Chance dhe Railroad
Synoni pronat për të fituar para dhe përpiquni të rrëzoni argumentet rrëshqitëse të një rivali në burg, taksë luksoze ose jashtë tabelës
Për 2 deri në 8 lojtarë
E pershtatshme per moshat 8 vjec +

Specifications

Our Product Number

567262

Age

8 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.