Monster Fizzees

3.50 8.00

Ka stok

SKU: 550323 Kategori: , Etiketë:

Dig, fizz and discover to reveal monster eye balls!

Specifications

Age

5 – 100 Years

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-4401

Our Product Number

550323

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.