Monster Jam Monster Truck Dirt Arena Playset – 1:64

49.99

Ka stok

SKU: 539393 Kategori:

Sillni në shtëpi argëtimin Monster Jam me setin e ri të lojës Monster Truck Dirt Arena!

Ky set i ri është i mbushur me emocione dhe vjen me gjithçka që ju nevojitet për argëtimin gjatë garave me kamionë përbindësh. Kompletuar me Monster Dirt, ky set i lojës është prefekt për të krijuar momentet tuaja të preferuara Monster Jam. Krijoni kombinime të ndryshme të pistave të garave me rampat dhe kallëpet e përfshira. Me katër porta hyrëse, kamioni juaj është i detyruar të bëjë një hyrje madhështore.

Ky set loje integrohet me sete të tjera lojërash dhe rampa të Monster Jam (secila shitet veçmas) për argëtim edhe më të madh në gara.

Për moshat 3 vjeç e lart.

Monster Jam

Monster Dirt Arena Playset

 width=

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Manufacturer Number

6046704

Our Product Number

539393

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.