Monsterverse Godzilla vs Kong 15cm Antarctic Kong Figure

19.99

SKU: 556910 Kategori: ,

Legjendat përplasen – Godzilla dhe Kong përplasen në një betejë spektakolare ndër shekuj! Rikrijo skena të preferuara me këtë figurë 15 cm të Antarctic Kong.

Ndjeni forcën e madhe të Kongut ndërsa ai hyn në betejën përfundimtare të Royal kundër rivalit të tij Godzilla, me forcën e shkatërrimit të kockave dhe një armë të re legjendare të përshtatshme për një mbret.

Karakteristikat e produktit

  • Kjo figurë e artikuluar e Antarktikut, King Kong, 15 cm e gjatë, përmban plagët e betejës dhe vjen me një aksesor osprey.
  • Figura e artikuluar është 15 cm e gjatë
  • Dimensionet e produktit 15 x 14 x 6 cm
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG14000

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.