Monsterverse Godzilla vs Kong 15cm Battle Mechagodzilla Figure

19.99

SKU: 556911 Kategori: ,

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong përplasen në një betejë spektakolare për shekuj! Rikrijo skena të preferuara të filmit me Battle Mechagodzilla.

Lufta e përbindëshave shpërthen në sipërfaqe dhe thellë brenda botës sonë ndërsa zbulohet mbretëria sekrete spektakolare e titanëve të njohur si Toka e zbrazët! Një grabitqar robotik Apex me fuqi të pandalshme të shkatërrimit me lazer, MechaGodzilla u krijua në fshehtësi për të shkatërruar Godzilla dhe për t’i dhënë fund mbretërimit të përbindëshave.

Karakteristikat e produktit

  • Kjo figurë MechaGodzilla e artikuluar 15 cm e gjatë përmban plagët e betejës dhe përdor një aksesor proton ulëritës, për t’u përdorur në betejë!
  • Dimensionet e produktit 15 x 14 x 6 cm
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

Flair Leisure Products

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG11000

Our Product Number

528664_red

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.