Monsterverse Godzilla vs Kong 15cm Figures – Warbat and Osprey

19.99

S’ka stok

SKU: 552525 Kategori:

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong, dy forcat më të fuqishme të natyrës, përplasen në një betejë spektakolare për shekuj! Lufta e përbindëshave shpërthen në sipërfaqe dhe thellë brenda botës sonë ndërsa zbulohet mbretëria sekrete spektakolare e titanëve të njohur si Toka e zbrazët!

Mjaft të fuqishëm për të shqyer automjetet e blinduara, Warbats janë përbindësha me krahë helmi që gjuajnë thellësitë e fshehura të tokës së zbrazët.

Rivendosni skenën tuaj të preferuar nga filmi Godzilla Vs Kong! Kjo figurë aksioni e artikuluar e Warbat 15 cm e gjatë përmban plagët e betejës dhe një helikopter Osprey për t’u përdorur si një armë predhash në betejë.

Karakteristikat kryesore:

  • Vjen me një veçori të ‘dëmtimit të betejës’!
  • Zbuloni ndikimin e fuqishëm të betejave me përbindësh!
  • Figura e artikuluar e veprimit është 15 cm e gjatë!
  • Warbat vjen me një aksesor helikopteri Osprey
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Flair

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG01710

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.