Monsterverse Godzilla vs Kong 15cm Godzilla Figure

19.99

SKU: 556907 Kategori: ,

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong, përplasen në një betejë spektakolare për shekuj – tani mund ta përsërisni betejën me këtë Figurë Godzilla përbindësh kundër Kong 6′ Godzilla!

Fuqia tronditëse e Godzilla-s është në duart tuaja ndërsa Mbreti i Përbindëshave lëshon rrezet e tij shkatërruese të nxehtësisë dhe rrëshqitjen e bishtit që shkatërron rrokaqiejt për të luftuar Kongun për fronin e përbindëshit, duke rikrijuar skenën tuaj të preferuar nga filmi Godzilla Vs Kong.

Karakteristikat e produktit

  • Kjo figurë veprimi e artikuluar Godzilla 15 cm e gjatë përmban një plagë të dëmtimit të betejës dhe një aksesor Heat Ray
  • Përfshin 1 x Godzilla Action Figure me pjesë të heqshme dhe 1 x aksesor Heat Ray
  • Vjen me një veçori të ‘dëmtimit të betejës’
  • Hiqeni për të zbuluar ndikimin e fuqishëm të betejave të përbindëshave
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec
  • Përmasat e përafërta 15 x 14 x 6 cm

Specifications

Manufacturer

Flair Leisure Products

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG12000

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.