Monsterverse Godzilla vs Kong 15cm Kong Figure with Axe

19.99

SKU: 556914 Kategori: ,

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong përplasen në një betejë spektakolare për shekuj! Rikrijo skena të preferuara me këtë Monsterverse Godzilla vs Kong Figure Kong 115cm me sëpatë.

Lufta e përbindëshave shpërthen në sipërfaqe ndërsa zbulohet mbretëria sekrete spektakolare e titanëve të njohur si Toka e zbrazët! Lëshoni forcën primare të Kongut ndërsa ai hyn në një xhungël urbane rrokaqiejsh, duke lundruar në horizontin e qytetit neon me skeptrin e tij të lashtë për të sfiduar Godzilla-n për titullin Mbreti i Përbindëshave!

Karakteristikat e produktit

  • Kjo figurë aksioni e artikuluar e Kongut 15 cm e gjatë përmban një lëndim të shkaktuar nga betejë dhe ka një aksesor Battle Axe
  • Dimensionet e produktit 15 x 14 x 6 cm
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG15000

Our Product Number

528664_blue

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.