Monsterverse Godzilla vs Kong 15cm Supercharged Godzilla Figure

19.99

SKU: 556908 Kategori: ,

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong, përplasen në një betejë spektakolare për shekuj! Rikrijoni betejën me këtë figurë Godzilla me Supercharged 15 cm.

Lufta e përbindëshave shpërthen në sipërfaqe dhe thellë brenda botës sonë ndërsa zbulohet mbretëria sekrete spektakolare e titanëve të njohur si Toka e zbrazët! Shfrytëzojeni fuqinë e jashtëzakonshme të zhurmës të Godzilla dhe rrëshqitjes së bishtit shkatërrues ndërsa mbreti i përbindëshave lufton Kongun për të zgjidhur një rivalitet të lashtë!

Karakteristikat e produktit

  • Rivendosni skenën tuaj të preferuar nga filmi Godzilla Vs Kong me këtë figurë aksioni të artikuluar Godzilla 15 cm të gjatë
  • Përmban një plagë të dëmtimit të betejës dhe një aksesor për avion luftarak
  • Hiqni panelin për të zbuluar ndikimin e fuqishëm të betejave me përbindësh
  • Përfshin aksesorin Fighter Jet
  • Dimensionet e produktit 15 x 14 x 6 cm
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

Flair Leisure Products

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG16000

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.