Monsterverse Godzilla vs Kong 28cm Giant Kong Figure

39.99

SKU: 558361 Kategori: , ,

Rikrijoni skenat tuaja të preferuara nga Godzilla vs Kong me këtë figurë aksioni Monsterverse Mechagodzilla.

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong, dy forcat më të fuqishme të natyrës, përplasen në një betejë spektakolare për shekuj! Lufta e përbindëshave shpërthen në sipërfaqe dhe thellë brenda botës sonë ndërsa zbulohet mbretëria sekrete spektakolare e titanëve të njohur si Toka e zbrazët!

Karakteristikat e produktit:

  • Figura e artikuluar 28 cm e gjatë
  • Bazuar në filmin e vitit 2021: Godzilla vs. Kong!
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

FLAIR LEISURE PRODUCTS PL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

MNG07310

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.