Monsterverse Godzilla vs Kong 28cm Giant Mechagodzilla Figure

39.99

S’ka stok

SKU: 558363 Kategori: , ,

Rikrijoni skenat tuaja të preferuara nga Godzilla vs Kong me këtë figurë aksioni Monsterverse Mechagodzilla.

Legjendat përplasen ndërsa Godzilla dhe Kong, dy forcat më të fuqishme të natyrës, përplasen në një betejë spektakolare për shekuj! Lufta e përbindëshave shpërthen në sipërfaqe dhe thellë brenda botës sonë ndërsa zbulohet mbretëria sekrete spektakolare e titanëve të njohur si Toka e zbrazët!

Karakteristikat e produktit:

  • Figura e artikuluar e Mechagodzilla 1 X 28 cm e gjatë
  • Bazuar në filmin e suksesshëm të vitit 2021: Godzilla vs. Kong!
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

FLAIR LEISURE PRODUCTS PL

Manufacturer Number

MNG07410

Our Product Number

558363

Age

3 – 5, 5 – 8