Mouse Trap Game

39.99

Vetëm 2 stok

SKU: 532476 Kategori: ,

Kurthi i miut është një lojë e mbushur me argëtim me pajisje të çmendura mekanike dhe reaksione zinxhirore.

Lojtarët fillojnë të rrokullisin kutinë dhe të lëvizin miun rreth tabelës, duke ndërtuar pjesë të kurthit të miut. Konkurrenca me të vërtetë fillon sapo të ndërtohet kurthi, kur qëllimi i lojës është të përdorë makinën për të kapur pjesët e lojës në formë miu të kundërshtarëve tuaj.

Loja e çuditshme ofron orë argëtimi për të gjithë anëtarët e familjes nga mosha 6+ vjeç.

Përmbajtja:

  • Tabela e lojës
  • 4 minjë plastike
  • 2 topa metalikë
  • 25 kurthe miu –  pjesë dhe aksesorë ndërtimi
  • 52 feta djathi
  • 1 zar
  • 1 brez gome
  • Plani i ndërtimit

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

C0431

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.