Munchin Monkey Action Game

23.00

SKU: 556023 Kategori:

Munchin’ Monkey është loja qesharake e të ngrënit, lëkundjes dhe ndarjes së pelenave që fëmijët do ta pëlqejnë!

Hidhni zarin dhe ushqeni Charlie me arrë kokosi dhe ujë kokosi. Shikoni pelenën e tij të mbushet gjithnjë e më shumë dhe të fryhet sa më shumë që ai ha!

Kush do të jetë i pari që do t’ia plasë pelenën Charlie për të fituar ndeshjen?!

Karakteristikat e produktit:

  • Një lojë argëtuese për të gjithë familjen me tinguj ndërveprues!
  • I përshtatshëm për 2-4 lojtarë
  • Bateritë e nevojshme (3 x LR44)
  • I pershtatshem per moshat 4+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

JOHN ADAMS (TOYBROKERS)

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

10817

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.