My Big Paintset – 14 Assorted Paints

12.00 15.00

Vetëm 2 stok

SKU: 528699 Kategori: , Etiketë:

Specifications

Age

3 – 100 Years

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-0929

Our Product Number

528699

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.