My Garden Baby Feed & Change Baby Butterfly Doll

26.00

S’ka stok

SKU: 562953 Kategori:

Sillni në shtëpi një pako gëzimi me My Garden Baby Feed & Change Baby Butterfly Doll.

E lindur nga një lulëzim në një kopsht magjik, kjo foshnjë flutur me aromë, thjeshtë dëshiron që ti të kujdesesh për të. Mbushni shishen me ujë dhe ushqeni kukullën My Garden Baby, ndërroje duke përdorur pelenën e ripërdorshme të përfshirë dhe më pas qetësoje të flejë me dhëmbëzën në formë kërmilli. Krahët e saj të bukur mund të hiqen dhe të shndërrohen në një batanije komode, në mënyrë që të mund ta mbështillni My Garden Baby. Më pas lëvizni Garden Baby në ëndrrat e ëmbla të kopshtit me kutinë e paketimit që kthehet në një krevat fëmijësh.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Feed & Change Baby Baby Doll My Garden me shishe uji, krahë, pelenë të ripërdorshme, dhëmbëza kërmilli dhe krevat fëmijësh
  • Kutia kthehet në një krevat fëmijësh ku mund të flejë Garden Baby
  • My Garden Baby ka një aromë të ëmbël jasemini
  • Krahët e lodrës të lëvizshme shndërrohen në batanije
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Our Product Number

555176

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.