My Little Pony Musical Mane Melody Playset

59.99

SKU: 559353 Kategori: ,

Musical Mane Melody është një set loje 2-në-1 me drita dhe tinguj të aktivizuar nga pony. Në njërën anë është një sallon me tharëse, dollap për ruajtjen e aksesorëve dhe një pasqyrë ylberi. Hapni anën tjetër për të zbuluar një skenë karaoke me drita dhe tinguj.

Për të aktivizuar muzikën, shtypni butonin ‘play’ ose futni Pony-n në skenë. Çdo personazh Hoof to Heart do të aktivizojë dritat dhe muzikën unike! Përfshin figura poni 3-inç Sunny Starscout dhe Princess Petals dhe figurën e foshnjës së dragoit Sparky Sparkeroni.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin set melodi muzikore “My Little Pony Mane Melody” me 2 figura pony, 1 figurë bebe dragoi, 16 aksesorë të modës dhe tregimeve, duke përfshirë 2 Cutie Mark plug-in
  • Figurat e kalit mund të mbajnë disa aksesorë në thundrat e tyre
  • Futni figurat në skenë për të aktivizuar dritat me ngjyra të ndryshme dhe seksionet unike të këngëve
  • Playset përmban një skenë spa në njërën anë dhe skenë muzikore nga ana tjetër
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F3867

Our Product Number

546591

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.