Natural nora wardrobe

299.90 359.90

SKU: 567103 Kategori: Etiketë:

Një gardërobë komode për të gjitha veshjet e djalit apo vajzës tuaj! Me strukturën e saj me forma të rrumbullakosura në ngjyrën e drurit të arrës, kjo gardërobë shumë praktike do të jetë një pikë referimi për funksionalitetin në dhomën e gjumit të fëmijës suaj.
E pajisur me një sirtar të madh në pjesën e poshtme, brenda është e pajisur me një varëse rrobash dhe rafte shumë të përshtatshëm të rregullueshëm.
(Linjat, rrobat dhe aksesorët e vendosur brenda garderobës të paraqitur në foto shiten veçmas). Përmasat: l90xp47xh180 cm.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688004692

Our Product Number

567103

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.