Nerf AccuStrike Ultra 20 Dart Refill Pack

10.00

SKU: 560700 Kategori: , ,

Shtoni këtë pako me 20 plumba në stokun tuaj në mënyrë që të jeni gati të ringarkoni dhe të qëndroni në lojë.

Të kesh shumë plumba në dorë për ringarkime do të thotë më pak kohë për të marrë plumba – dhe më shumë kohë për të luajtur! Përjetoni kulmin e shpërthimit të plumbave Nerf me flakët dhe plumbat Nerf Ultra dhe çoni lojën tuaj në nivelin tjetër ndërsa përfitoni nga dizajni dhe performanca e tyre e avancuar që ofron distancë, saktësi dhe shpejtësi ekstreme. Plumbat Nerf Ultra janë të pajtueshme vetëm me blasterët Nerf Ultra. Syzet e rekomanduara (nuk përfshihen).

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo paketë mbushëse përfshin 20 plumba zyrtar Nerf AccuStrike Ultra, të cilët janë plumbat më të saktë Nerf Ultra
  • Plumbat Nerf Ultra janë të pajtueshme vetëm me blasterët Nerf Ultra dhe kapëset Nerf Ultra
  • Vjen në paketim të thjeshtë, të riciklueshëm që hapet lehtë dhe pa zhgënjim
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2311

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.