Nerf Elite 2.0 Volt Blaster

19.99

Vetëm 2 stok

SKU: 548226 Kategori: , ,

Ndihmoni luftëtarët tuaj të vegjël të kalojnë kohën e lojës në nivelin tjetër me blasterin Nerf Elite 2.0 Volt.

Gati, synoni, ZJARR! Fëmijët mund t’i mposhtin lehtësisht kundërshtarët e tyre me këtë armë lodër të mrekullueshme Nerf Elite 2.0 Volt. Ajo vjen me një rreze drite të integruar për shënjestrim më të mirë, si dhe 6 shigjeta zyrtare Nerf.

Kur ata janë gati për t’i bërë betejat e tyre edhe më të pabesueshme, ky blaster Nerf mund të personalizohet me aksesorë dhe shtesa të tjera (secila shitet veçmas).

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E9952

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.