Nerf Fortnite GL Rocket-Firing Blaster – 6-Rocket Drum

99.99

SKU: 548227 Kategori: , ,

Jepni jetë lojës tuaj të preferuar video me këtë lodër të mrekullueshme 6-Rocket Drum GL Rocket-Firing Blaster nga gama e Nerf Fortnite.

Pavarësisht nëse po luftoni kundër shokëve tuaj ose po rikrijoni momentet tuaja të preferuara nga Fortnite, ky 6-Rocket Blaster është i preferuari juaj për orë të tëra argëtimi të jashtëzakonshëm. Vjen në një ngjyrë portokalli të ndezur dhe dizajni është frymëzuar nga një nga blasterët më të njohur në lojë.

Janë të përfshira 6 plumba me cilësi të lartë, të cilat mund të lëshohen një nga një nga tamburi rrotullues. Thjesht shtyni dorezën përpara për të ngarkuar plumbin, më pas tërhiqeni për të gjuajtur.

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

548227

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.