Nerf Minecraft Pillager’s Crossbow Blaster

59.99

SKU: 557521 Kategori: , , , ,

Nerf dhe Minecraft janë bërë bashkë për të krijuar blaster të veçantë për betejat tuaja Nerf! Nerf Minecraft Pillager’s Crossbow është frymëzuar nga loja popullore, Minecraft. Kapni objektivat me këtë hark me plumb dhe përjetoni aksionin të vërtetë me hark.

Tërhiqeni levën e mbushjes për të tërhequr vargun e harkut, më pas shtypni butonin për të lëshuar 1 plumb. Harku ka 3 tyta me ngarkim përpara, kështu që ju mund të lëshoni 3 plumba me radhë.

Karakteristikat e produktit:

  • Syzet rekomandohen por nuk përfshihen
  • Harku Nerf Minecraft përfshin 3 plumba zyrtar me shkumë Nerf Elite që janë testuar dhe miratuar për performancën dhe cilësinë, dhe janë të shkëlqyera për betejat Nerf brenda dhe jashtë.
  • Vjen në paketim të thjeshtë, të riciklueshëm që hapet lehtë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F4415

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.