Nerf Accustrike Targeting Set

13.00

Vetëm 2 stok

SKU: 549823 Kategori: , ,

Specifications

Age

8 – 10 Years

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Our Product Number

549823

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.