Nerf Rival Curve Shot Helix XXI-2000 Blaster

29.99

SKU: 562784 Kategori: , , ,

Zgjidhni kurbën tuaj për të gjuajtur grumbuj majtas, djathtas, drejt ose poshtë dhe befasoni kundërshtarët me këtë blaster Nerf Rival Curve Shot Helix XXI-2000.

Gjuani rreth qosheve, barrierave dhe pengesave me këtë armë që lëshon plumbat në një trajektore të lakuar, duke ju dhënë avantazhin e fundit strategjik konkurrues! Kundërshtarët tuaj mund të jenë jashtë vijës suaj të shikimit, por me këtë blaster Nerf Rival Curve Shot, ata mund të jenë ende brenda rrezes, kështu që merrni në shënjestër dhe ktheni gjuajtjen tuaj. Blaster Helix XXI-2000 me kapacitet të lartë përmban ngarkesë të lehtë për rimbushje të shpejtë. Pomponi dorezën dhe shtypni këmbëzën për të lëshuar 1 raund me një shpejtësi prej 90 këmbësh për sekondë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Nerf Rival Blaster dhe 20 x Nerf Rival raunde me ndikim të lartë dhe kyçjen e këmbëzës
  • Gryka rrotullohet 360 gradë, kështu që ju mund ta ktheni atë për të zgjedhur kthesën tuaj dhe raundet e shpërthimit majtas, djathtas, drejt ose poshtë
  • Kapaku me kapacitet prej 20 raundesh jua bën të lehtë ngarkimin e fishekëve.
  • Vjen në paketim të thjeshtë, të riciklueshëm që hapet lehtë dhe pa zhgënjim
  • E pershtatshme per moshat 14+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2693

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.