Nerf ROBLOX Arsenal Pulse Laser Blaster

89.99

Ka stok

SKU: 553176 Kategori: ,

Ky Nerf Roblox Arsenal: Pulse Laser blaster merr frymëzimin e tij nga loja Roblox Arsenal!

Blaster përfshin një kod të veçantë që ju lejon të merrni një artikull ekskluziv virtual në Roblox! Ai përmban shpërthim të motorizuar dhe vjen me një kapëse të lëvizshme për 10 plumba dhe 10 plumba zyrtar Nerf Elite.

Gjuaj 10 plumba radhazi para se të vijë koha për të rimbushur! Për të filluar gjuajtjen, ngarko kapësin në shpues, më pas mbaj të shtypur përshpejtimin për të ndezur motorin dhe shtyp këmbëzën për të nisur një plumb në ajër. Plumbat zyrtar me shkumë Nerf Elite janë testuar dhe miratuar për performancën dhe cilësinë dhe janë të shkëlqyera për lojëra të brendshme dhe të jashtme.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: Blaster laser pulsues, 1 kapëse per 10 plumba, 10 plumba zyrtar Nerf Elite

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Specifications

Batteries Required

4 x AA (not included)

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

F2484

Our Product Number

553176

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids