Nerf Ultra One Blaster

69.99

Ka stok

SKU: 548231 Kategori: , , , ,

Përgatituni për distancë, shpejtësi dhe saktësi ekstreme me Nerf Ultra One.

Ky armë e motorizuar është e përsosur për të gjitha betejat. Tamburi me kapacitet të lartë mban deri në 25 plumba Nerf Ultra dhe gjithashtu vjen me ruajtje shtesë. Kur është koha për betejë, fëmijët mund të gjuajnë deri në 36 metra duke përdorur blasterin e tyre të ri super të ftohtë.

Ky set vjen me 25 plumba Nerf Ultra. Blasteri kërkon 4 bateri C, të cilat nuk përfshihen në kuti.

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E6596

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.