Nerf Ultra Two Motorized Blaster

39.99

Vetëm 1 stok

SKU: 548233 Kategori: ,

Përgatituni të tregoni aftësitë tuaja epike me këtë Blaster të mrekullueshëm me dy motorë nga linja e Nerf Ultra.

Gati… synoni… ZJARR! Ky është Ultra Blaster më i lezetshëm ndonjëherë! Vjen në një dizajn super të ftohtë të bardhë dhe portokalli, me një teknologji të motorizuar për t’ju dhënë saktësinë, distancën dhe shpejtësinë më ekstreme. Ngarkoni shigjetat inovative, të cilat janë krijuar posaçërisht për të fluturuar deri në 120 feet dhe përgatituni për veprim!

Ky Ultra Blaster vjen me 6 shigjeta Nerf Ultra dhe një Blaster të motorizuar. Thjesht ngarkojeni dhe tërhiqni këmbëzën për të gjuajtur!

Specifications

Batteries Required

6 x AA (not included)

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

E7921

Our Product Number

548233

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids