Nick Jr. Ready Steady Dough Dinosaurus Adventure

12.00 16.00

SKU: 555013 Kategori: , , , Etiketë:

Ready! Steady! Dough! Përgatituni për një zbavitje të zhurmshme, me këtë set plasteline Aventurë Dinosaurus nga Nick Jr. Ready Steady Dough.

Uau! Dashamirët e vegjël të dinosaurëve me siguri do të kënaqen duke krijuar bishat e tyre të dinosaurëve me këtë set argëtues të plastelinës të dinosaurit. Shtrydhni dhe formoni plastelinën dhe përdorni kallëpet e përfshira për të filluar ose për të krijuar krijimet e tyre parahistorike.

Përdorni tabelën e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të kombinoni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar kryeveprat tuaja argëtuese. Krijim i pafund – orë argëtimi ndijor me Nick Jr. Ready Steady Dough.

Çfarë ka në kuti?

  • 4 x 56 g kuti me plastelinë
  • 3 x tabaka për kallëp
  • 6x kallëpe 3D
  • 1x mjet prerës

Karakteristikat e produktit

  • Më pak paketim, të njëjtën përmbajtje
  • Brumi është një lodër që nuk duhet ngrënë. Përmban gluten gruri.
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

318-13174-BN

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.